Bayındır Hastanesi

Bayındır Hastanesi

1998 yılında hizmete açılan Bayındır Kavaklıdere Hastanesi, 5.500 m2 kapalı alanda, acil ve tüm ana branşlarda poliklinik hizmetleri, butik anlayışla düzenlenmiş yatan hasta bölümü, tam donanımlı 2 ameliyathanesi, radyoloji ve laboratuvar üniteleri, 50 araçlık otoparkı ile yerli ve yabancı hastalara dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmaktadır.

Bayındır Kavaklıdere Hastanesi, Bayındır Sağlık Grubu’nun kanıta dayalı, hasta odaklı, güncel teknolojiyi kullanan, konforlu, güvenilir, kaliteli, güler yüzlü sağlık hizmet sunumu felsefesine ve uluslararası akreditasyon belgesi olan Joint Commission International (JCI) akreditasyon belgesine sahiptir.

Kavaklıdere hastanemiz, göz sağlığı ve hastalıkları teşhis ve tedavilerinde ileri teknoloji kullanan seçkin hekim kadrosu ile özellikle katarakt cerrahisi, retina-makula hastalıkları, glokom ve kornea hastalıklarıyla kornea naklinde Ankara’nın önemli bir merkezi haline gelmiştir.

Hastanemizde, uzman diş hekimleriyle 7 ayrı diş branşında hizmet veren ağız ve diş sağlığı ünitesinde, tıbbi zorunluluğu olan hastalar için özel donanım gerektiren  ameliyathane de bulunmaktadır. Gerektiğinde genel anestezi ile diş tedavileri yapılabilmektedir.