Ayder Şirketler Grubu

Ayder Şirketler Grubu

Ayder Sağlık, 1988 yılında kurulan Ayder Grup bünyesinde hizmet vermektedir. Ayder Grubun çatısı altında Ayder Turizm Seyahat Acentası, Ayder Taşımacılık, Ayder Organizasyon, Ayder İnşaat ve Haşimoğlu Otelcilik şirketleri bulunmaktadır. Ayder Grup; TÜRSAB, IATA, ICCA, UFTAA, üyelikleri ve TSE – ISO 9001 ve B2 uluslararası taşıma belgesine sahip olup; yurtiçi ve yurtdışı turlar, otel rezervasyonları, uçak bileti, kongre, seminer, bayi toplantıları, fuar ve spor organizasyonları, öğrenci, personel ve turizm  taşımacılığı, kurumsal filo kiralama, VIP transfer ve rent-a car, otelcilik ve inşaat & taahhüt alanlarında da faaliyet göstermektedir. Ayder Sağlık; Ayder Grup’un gücü ve güvenceyle sağlık turizmi alanında, kalite ve hizmet
standartlarını yükseltmek amacıyla kurulmuştur. Ayder Sağlık; dünyanın her yerindeki hastalar için, en etkin tedavi yöntemi ve en düşük maliyet seçeneklerini birleştirerek, Türkiye’de tıbbi tedavi alanında en yüksek standartları hastalarına sunmayı taahhüt eden bir uluslararası sağlık turizm firmasıdır.
Ayder Sağlık Türkiye’nin en donanımlı hastaneleri ve alanında uzman doktorlarıyla bağlantılı güçlü bir ağa sahiptir. Bu nedenle her zaman ‘’tedavinize en uygun hastaneyle, en uygun koşullarda ve en konforlu şekilde’’ buluşmanızı sağlamaktadır. Türkiye sağlık sektörü son yıllarda ciddi yatırımların yapıldığı, sadece bölgesinin değil dünyanın en önemli sağlık kuruluşlarının yer aldığı bir cazibe merkezi haline gelmiştir. Bu nedenle yurt dışından ciddi sayıda hasta tedavi olmak için Türkiye’deki sağlık kuruluşlarını tercih etmektedir. Ayrıca Türkiye’deki sağlık hizmetlerinin Avrupa’dan çok daha ekonomik olması da, Türkiye’de tedavinin tercih edilmesini sağlayan önemli bir faktördür. T.C. Sağlık Bakanlığı aracı kurumlar için yönetmelik çıkartıp, sağlık turizm hizmeti konusunda belgelendirmiştir. Ayder Sağlık, AKO04 belgesini alan ilk firmalardan birisidir.
Ayder Sağlık hastanın tüm hastalık sürecine hâkim olarak hastanın en doğru, en iyi hizmet alabileceği doktor ve hastaneyi seçer. Hastanın bu hastalığına özel olarak seçtiği doktor ile hasta adına gerekli ön görüşmeyi gerçekleştirir. Türkiye’de ilgili ameliyat ve tedavi için en uygun fiyatı garanti eder. Profesyonel ekibi, güçlü hastane ağı, kurumsal alt yapısıyla Ayder Sağlık, Türkiye’de tedavi sürecinizi stresten uzak, konforlu ve etkili bir şekilde tamamlamanızı sağlamak için sizi bekliyor.

DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

AYDER GRUP ŞİRKETLERİ

HAŞİMOĞLU OTELCİLİK

Rize – Ayder yaylasında hizmet vermekte olan Haşimoğlu Otelcilik bir Ayder Grup kuruluşudur.

AYDER SAĞLIK

Sağlık Turizmi konusunda Türkiye’nin ilk yetkili şirketlerinden olan Ayder Sağlık bir Ayder Grup kuruluşudur.

AYDER TAŞIMACILIK

Servis taşımacılığı, havaalanı transfer, tur, VIP hizmetler, filo kiralama hizmetleri veren  Ayder Taşımacılık bir Ayder Grup kuruluşudur.

AYDER ORGANİZASYON

Kamu ve özel kurumların kongre ve organizasyonu konusunda anahtar teslimi hizmet veren Ayder Organizasyon bir Ayder Grup kuruluşudur.

AYDER TURİZM

Tur ve seyahat acenteliği konusunda yüksek müşteri memnuniyetiyle çalışan Ayder Turizm bir Ayder Grup kuruluşudur.

AYDER İNŞAAT

İnşaat ve taahhüt alanında faaliyet gösteren Ayder İnşaat bir Ayder Grup kuruluşudur.