Çözüm Ortaklarımız

ÇÖZÜM

ORTAKLARIMIZ

Ayder Sağlık deneyimli hekimleri ve yüksek medikal teknolojileri  içinde barındıran çok özel sağlık kuruluşları ile çalışmaktadır.

 

Ayder Sağlık işbirliği yaptığı sağlık kuruluşlarının en iddialı olduğu aşağıdaki branşlarda tedavi, destek tedavi ve ameliyat işlemlerine yönelik aracılık yapmaktadır. Türkiye’nin dört bir tarafında hangi alanda, hangi hastane, hangi hasta profiline uygunsa onu analiz edip sizin adınıza koordinasyonu sağlar. Çünkü verimli bir tedavi süreci için hastalığa uygun hastanenin ve doktorun seçimi son derece önemlidir.

 

Ayder Sağlık deneyimli ve profesyonel hekim kadrosu bulunan, yüksek medikal teknolojiler kullanan, sağlık prosedürlerine büyük hassasiyet gösteren hastane ve kliniklerle çalışır.

Ayder Sağlık sizi kendi evinizdeymiş gibi hissettirmek ve sağlığınıza kavuşturmak için profesyonel hastaneleri, deneyimli hekimleri ve multidisipliner çalışma metodu ile birleştirir.

Ayder Sağlık, sahibi olduğu güçlü hastane ağı ile hem hastalığınıza en uygun hastaneyi seçer, hem de bu hastane için en uygun fiyat koşullarını sizin için oluşturur. Size de konforlu bir şekilde tedavinizi olmak kalır.

Ayder Sağlık güçlü ağı ile başlıca Ankara, İstanbul, Trabzon, Antalya ve Rize olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanından çeşitli hastane/klinik ve hekim ile işbirliği içerisindedir. Bu kapsamda işbirliği içerisinde olduğumuz başlıca çözüm ortaklarımız şu şekildedir;”

Türkiye’de “Sağlık Turizmi Yetki Belgesi” olan tüm sağlık kuruluşlarıyla çalışmaktayız…