Servislerimiz

Hastalığınızla alakalı raporlarınızın tarafımıza iletilmesinin ardından sağlık raporlarınız alanında uzman hekimlerimize değerlendirme yapılması için iletilir. İlgili hekim tarafından yapılan inceleme sonrasında yapılan değerlendirme sonucu sizinle ilgilenen uluslararası sağlık turizmi sorumlumuz aracılığı ile size iletilir ve gerekli bilgilendirmeler sağlanır.

Sağlık raporlarınızın incelenmesi sonrasında ilgili hekim hastalığa bağlı olarak tedavi şeklini, varsa operasyonun ismini, hastanede yatış gün sayısını detaylandırarak, ücret bilgisi ile beraber tarafınıza gerekli bilgilendirme (proforma) sağlanır.

Ayder Health için hasta her zaman önceliğe sahiptir. Bu felsefe doğrultusunda hastalarımız için bireysel tıbbi muayene ve tedavi programı oluşturuyor ve mümkün olan en iyi hastaneyi öneriyoruz.

Ayder Health tıbbi hizmet ve kalite anlayışı yüksek, Türkiye’nin en donanımlı hastaneleri ve alanında uzman doktorları ile güçlü bir ağa sahip olup tedavinizin en doğru şekilde gerçekleştirebilmesi için tedavinize en uygun hastane ile en konforlu şekilde ve en iyi koşullarda buluşmanızı sağlıyor.

Bu aşamada sizin de görüşleriniz alınarak istekleriniz doğrultusunda tedaviniz için en uygun hastane seçenekleri profesyonel ekibimizce sizlere sunuluyor ve gerekli işlemlerin başlatılabilmesi için vakit kaybetmeden gerekli iletişim ağı kuruluyor.

30 yılı aşkın süredir güçlendirmiş olduğumuz güçlü otel ağı ile de tedaviniz için en konforlu otel seçeneklerini sizlere sunmaktayız. Tercih edeceğiniz otel ile de gerekli görüşmeler sağlanıp en konforlu konaklama seçeneği ile en uygun fiyatı buluşturuyor ve konaklamanız için gerekli tüm organizasyonu eksiksiz bir şekilde yapıyoruz.

Ayder Grup bünyesinde bulunan Ayder Turizm Seyehat Acentesi IATA üyesi olup bu güçle ulaşım organizasyonunuz pürüzsüz bir şekilde gerçekleştirilir.
Havaalanı, Otel ve Hastane transferleriniz bünyemizde bulunan son model konforlu araçlarımız, profesyonel ekibimiz ve tecrübeli sürücülerimiz ile gerçekleştirilmektedir.
Havaalanında sizin ve yakınlarınızın karşılanmasının ardından konaklayacağınız otele/hastaneye transferiniz konforlu araçlarımızla yapılır. Otel ve hastane/klinik arasında yapılacak olan transferleriniz ise randevu saatinize göre sizler için eksiksiz bir şekilde planlanmaktadır. Tedavinizin tamamlanmasının ardından ise ülkenize dönüş için ulaşım organizasyonunuz yapılır, aynı şekilde havaalanı transferiniz gerçekleştirilir.

Talep etmeniz veya gerekli görülen hallerde Hava Ambulans veya Karayolu Ambulans hizmetimiz de anlaşmalı olduğumuz ulusal/uluslararası uçuşa yetkili ve alanında güvenilir firmalar ile hizmetinize sunulmaktadır.

Yatış ve tedavi işlemlerinizin her adımında uluslararası sağlık turizmi sorumlusu ekip arkadaşımız ilgilenecek olup gerekli işlemler tarafımızdan yerine getirilecektir. Hastane ile yapılacak işlemler tarafınızdan onay alındıktan sonra sizin başkaca herhangi bir şey yapmanıza gerek kalmaksızın profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilecektir.

Ayder Health olarak tedaviniz sürecinde kendi ülkenizdeymiş gibi hissetmeniz için çabalıyoruz. Tedavinizin ve sürecin en mükemmel şekilde işlemesi adına sizin için alanında güvenilir ve tecrübeli tercüman ve refakatçilerimizle sürecin her aşamasında sizinle birlikteyiz.

Tedavinizin tamamlanmasının ardından taburcu işlemleriniz için uluslararası sağlık turizmi sorumlumuz hastane ile gerekli işlemleri gerçekleştirir ve taburcu işlemlerinizi tamamlar.

Hastanede tüm teşhis ve tedaviler tamamlandıktan sonra hastanın sonuç ve raporları tercihinize göre Türkçe, İngilizce, Almanca, Rusça ve Arapça dillerinden birine tercüme edilerek tarafınıza teslim edilir.

Tedavinizin tamamlanmasının ardından veya hekiminizin görüşüne göre Türkiye’de bulunduğunuz süre içerinde talep etmeniz halinde tur, gezi, tatil vb. planlamalarınızda sizin için en iyi koşulları seçiminize sunuyoruz.

Ayder Grup bünyesinde bulunan Ayder Turizm Seyahat Acentesinin sahip olduğu 30 yılı aşkın tecrübe ile istediğiniz rotalarda ve dilediğiniz tatili sizlere sunmaktan ve hatıralarınıza unutulmaz anlar eklemekten memnuniyet duyuyoruz.

İster tarihi kültür turlarında, ister doğada geçireceğiniz eşsiz zamanlarda veya dilerseniz Akdeniz/Ege kıyılarında masmavi denizin ve içinizi ısıtacak güneşin tadını çıkaracağınız yaz tatilinizde… Her anınızı hatırlayacağınız keyifli anlara dönüştürmek için buradayız.

Covid – 19 pandemisi boyunca anlaşmalı olduğumuz laboratuvarlarla Ankara, Trabzon, Rize, Artvin ve Türkiye – Gürcistan sınır kapısında tüm ülkeler için yurtdışı seyahatleriniz bakımından zorunlu olarak talep edilen Covid – 19 PCR testinizi vereceğiniz herhangi bir adreste hastaneye gitmeye gerek kalmadan uzman mobil ekibimizle alıyor, sonucunuz seyahatiniz için en hızlı şekilde raporlandırılıyor.