Neden Ayder Sağlık?

  • Ayder Health, 1988 yılında kurulan Ayder Grup bünyesinde hizmet vermektedir. Ayder Grubun çatısı altında Ayder Turizm Seyahat Acentası, Ayder Taşımacılık, Ayder Organizasyon, Ayder İnşaat ve Haşimoğlu Otelcilik şirketleri bulunmaktadır.
  • Ayder Grup Şirketlerinin 30 yılı aşkın süredir gösterdiği hizmet ve kalite anlayışı ile kazandığı güven; Ayder Grup Şirketlerinin sahip olduğu en büyük değeridir. Yine aynı anlayış ile sürdürdüğü sağlık turizmi faaliyetlerinde ise kısa sürede geniş kitlelere hitap ederek Ayder Health Türkiye’de sağlık turizmi alanında bir marka haline gelmiştir.
  • Ayder Health için hasta her zaman önceliğe sahiptir. Bu felsefe doğrultusunda hastalarımız için bireysel tıbbi muayene ve tedavi programı oluşturuyor ve mümkün olan en iyi hastaneyi öneriyoruz.
  • Ayder Health tıbbi hizmet ve kalite anlayışı yüksek, Türkiye’nin en donanımlı hastaneleri ve alanında uzman doktorları ile güçlü bir ağa sahip olup tedavinizin en doğru şekilde gerçekleştirebilmesi için tedavinize en uygun hastane ile en konforlu şekilde ve en iyi koşullarda buluşmanız için çabalıyoruz.
  • Ayder Health ekibi yalnızca sizin için güvenilir ve yetkin bir şekilde çalışan kalifiye personelden oluşmaktadır. Türkiye’de tedavi sürecinizin her aşamasında her biri kendi alanında bilgili ve tecrübeli tercümanlarımız, refakatçilerimiz ve danışmanlarımızla sürecin konforlu, etkili ve stresten uzak bir şekilde işlemesi için sizin yanınızda olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.
  • Ayder Grup güvencesi ile Ayder Health olarak yalnızca tedavi sürecinizde değil; Türkiye’de konaklama organizasyonunuzun yapılmasında, havaalanı, hastane ve otel transferlerinizde, tedavi sırasında her türlü ihtiyacınızın karşılanmasında ve tedavinizin tamamlanmasının ardından talep etmeniz halinde Türkiye’deki her türlü tur, gezi, konaklama vb. türdeki etkinliklerinizde tıpkı kendi ülkenizde gibi hissetmenizi sağlayacak uzman ekibimizle yanınızdayız.