Başkanın Mesajı

Başkan

Selami Haşimoğlu

Türkiye sahip olduğu sağlık olanakları, statejik lokasyonunun getirdiği ulaşım avantajları, donanımlı hastaneleri ve alanında başarılara imza atmış doktorları ile sağlık alanında dünya çapında tercih edilen bir ülke konumundadır. Türkiye aynı zamanda sağlık hizmetlerini, uygun maliyet koşulları ve konforlu hizmet ile birleştirdiğinden pek çok ülke vatandaşı tarafından tercih edilen bir tedavi merkezidir.

Ayder Grup olarak bizler de, yıllardır başarıyla yapmakta olduğumuz turizm, otelcilik taşımacılık ve organizasyon alanlarındaki deneyimlerimizi Sağlık Turizmi alanında da kullanarak Sağlık Bakanlığı tarafından verilen, Türkiye’nin ilk sağlık turizmi yetki belgesine sahip kurumlarından birisi olarak, bu alanda da hizmet vermeye başladık.

Ayder Sağlık dünyanın her yerindeki hastalar için, en etkin tedavi yöntemi ve en düşük maliyet seçeneklerini birleştirerek, Türkiye’de tıbbi tedavi alanında en yüksek standartları hastalarına sunmayı taahhüt eden bir uluslararası sağlık turizm firmasıdır. Ayder Sağlık profesyonel, güçlü ve deneyimli ekibi ile model sağlık turizmi firmasıdır.

Ayder Sağlık profesyonel yapılanması, uzman ekibi ve güçlü alt yapısıyla Türkiye’de tedavi olmak isteyen hastaların güvenle tercih ettiği firmaların başındadır. Türk misafirperverliğini en iyi şekilde temsil etmek en büyük misyonumuz olup, tüm hastalarımızda sağladığımız müşteri memnuniyeti ile hastalarımızın sağlıklarına kavuşmasına eşlik etmek bizlerin de en büyük mutluluk kaynağıdır.